- Zeer comfortabele klapstoel
- Houdt je lekker warm op koelere dagen
- Robuust staal met poedercoating
- Ideaal om te ontspannen
- Opvouwen en opbergen in één eenvoudige stap
- Lichtgewicht
- Incl. praktische draagtas
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 92036
| Breedte : | 63 cm |
| Hoogte : | 88 cm |
| Diepte : | 56 cm |
| Breedte zitting: | 52 cm |
| Stoelhoogte: | 40 cm |
| Zitdiepte: | 48 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 2.6 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 49 cm |
| Hoogte verpakking: | 73 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 11 cm |
| materiaal frame: | Staal |
| kleur: | Zwart/Blauw |
| Kleur van het frame: | Grijs |
| tas: | Ja |
M50000
44817
942001
942000
56326
82021
706640
919172
910943
910942
83183
E1724
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
930964
92963
919269
915633L
915541




