- Kruk en beensteun in één
- Stevig bamboe frame
- Perfecte aanvulling op het exclusieve assortiment "Holiday Travel
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 920317
| Breedte : | 39 cm |
| Hoogte : | 34 cm |
| Diepte : | 30 cm |
| Veerkracht: | 100 kg |
| Gewicht in kilogram: | 1.5 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 30 cm |
| Hoogte verpakking: | 51.5 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 7 cm |
| materiële dekking: | 100% polyester |
| materiaal frame: | Bamboe |
| kleur: | grijs |
| Kleur van het frame: | Hout |
| tas: | Nee |
910573
919171
9105491
66552
915965
915964
561100
919172
42121
930964
919262
70664
61202
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)


