- comfortabele vulling
- geoptimaliseerde klempassing
- hoge verstelbare rugleuning
- geïntegreerde bekerhouder
- belastbaar tot max. 120kg
- Inclusief draagtas
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 920301
Das Material ist oben atmungsaktives Mesh und unten strapazierfähiges Polyester, das Gestell schwarz-beschichtetes Aluminium. Dieser Faltstuhl ist belastbar bis max. 120 kg und hat als zusätzliches Feature einen praktischen Becherhalter. Lieferung inklusive praktischem Packsack.
Weitere Spezifikationen:
- Material Bezug: Oben: atmungsaktives Mesh / Unten: robustes Polyester
| Breedte : | 61 cm |
| Hoogte : | 110 cm |
| Diepte : | 75 cm |
| Breedte zitting: | 48 cm |
| Stoelhoogte: | 49 cm |
| Zitdiepte: | 47 cm |
| Hoogte rugleuning : | 70 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.6 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 28 cm |
| Hoogte verpakking: | 95 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 23 cm |
| materiële dekking: | Netstof |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | zwart |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| tas: | Ja |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
820181
M904015
94083
929078
929077
915925
915920
912394
90122
820483
820211
706641
Beschikbaar in ca. 2 weken
66334
65425
650050
64315
Beschikbaar in ca. 2 weken
64302
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
64051
630016
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden






