€ 112,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 925060
| Breedte : | 47 cm |
| Hoogte : | 121 cm |
| Diepte : | 44 cm |
| Stoelhoogte: | 48 cm |
| Veerkracht: | 150 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.3 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 64.5 cm |
| Hoogte verpakking: | 114 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 10 cm |
| materiële dekking: | 3DuraFeel |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | zwart |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| tas: | Nee |
Doorverwijzende links naar "Vouwstoel ARAVEL 3D MEDIUM"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Vouwstoel ARAVEL 3D MEDIUM"
Beoordeling schrijven
72714
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
93647
€ 49,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


