- Kleine verpakking
- Bamboe armleuningen
- Extra veiligheidsslot
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910838
| Breedte : | 56 cm |
| Hoogte : | 90 cm |
| Diepte : | 48 cm |
| Breedte zitting: | 45 cm |
| Stoelhoogte: | 42 cm |
| Zitdiepte: | 42 cm |
| Hoogte rugleuning : | 57 cm |
| Veerkracht: | 100 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 66 cm |
| Hoogte verpakking: | 7 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 56 cm |
| materiële dekking: | Polyester |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | grijsgevlekt |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| tas: | Nee |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
915518
915519
M928628
M82022
M900212
90282
917016
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
929633
915793
82035
64060
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
940441
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
92649
925590
Beschikbaar in ca. 2 weken
922197
912271
820212
Beschikbaar in ca. 3 weken
9105497














