- Aluminium frame met stabiele verbindingen
- Rugleuning 7-voudig verstelbaar
- Belastbaar tot 120kg
- Gewatteerde zitting en rugleuning
- 10mm vulling
€ 89,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 910108
Camp4 gestoffeerde campingstoel met aluminium frame. Kleur: zwart Frame: zilver. Inklapbare stoel... meer
Camp4 gestoffeerde campingstoel met aluminium frame. Kleur: zwart Frame: zilver. Inklapbare stoel met hoge en 7-voudig verstelbare rugleuning. Zitting 52x44cm, zithoogte 46cm. Belastbaar tot 120 kg. Bijpassende accessoires verkrijgbaar: hoofdsteun (art.nr. 9101082) + voetsteun (art.nr. 9101081).
| Breedte : | 62 cm |
| Diepte : | 44 cm |
| Breedte zitting: | 52 cm |
| Stoelhoogte: | 46 cm |
| Zitdiepte: | 44 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.3 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 62 cm |
| Hoogte verpakking: | 104 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 12 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | zwart |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| tas: | Nee |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel Grenoble met leuning, 7-voudig verstelbaar"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel Grenoble met leuning, 7-voudig verstelbaar"
Beoordeling schrijven
18068
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
9101082
€ 8,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9101081
€ 19,99
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9101081
€ 19,99
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
91025
€ 54,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
29312
€ 73,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
820200
€ 94,95
*
1 direct beschikbaar
1 direct beschikbaar
94846
€ 14,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919212
€ 28,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9101082
€ 8,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
820211
€ 12,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




