- Edel design in antraciet en zwart
- Gebogen rugleuning ondersteunt de wervelkolom
- Belastbaar tot 125 kg
- Comfortabel met geïntegreerde stoffering
- Minipakketgrootte L:81xB:57xD:12,5cm
- 7-weg verstelbare rugleuning
€ 99,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
- Artikelnr.: 9101540
Ergonomisch gevormde rugleuning. Donker geanodiseerd aluminium frame. Bestrijkt 74% PVC, 26%... meer
Ergonomisch gevormde rugleuning. Donker geanodiseerd aluminium frame. Bestrijkt 74% PVC, 26% polyester. Met geïntegreerde vulling, ca. 20 mm dik. Stofferingsvulling 100% polyester.
Zitgedeelte: B44 x T44 cm
Zithoogte: 44,5 cm
Rugleuning: 68 cm hoog
Algemene hoogte: 110cm
Kussenkleur: Antraciet
Frame: Donker geanodiseerd
| Breedte : | 56 cm |
| Hoogte : | 110 cm |
| Diepte : | 68 cm |
| Breedte zitting: | 44 cm |
| Stoelhoogte: | 44.5 cm |
| Zitdiepte: | 44 cm |
| Hoogte rugleuning : | 68 cm |
| Veerkracht: | 125 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.1 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 57 cm |
| Hoogte verpakking: | 81 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 12.5 cm |
| materiële dekking: | Polyester |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | antraciet |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| tas: | Nee |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel Ischia Mega Comfort 7-voudig verstelbaar"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel Ischia Mega Comfort 7-voudig verstelbaar"
Beoordeling schrijven
18091
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
92649
€ 29,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
92649
€ 29,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
70595
€ 12,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
663909
Inhoud
0.78 l
(€ 23,01
* / 1 l)
€ 17,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




