- Hoogwaardige grijze gevlekte bekleding
- Individueel verstelbaar en afneembaar hoofdkussen
- Rugleuning 6-voudig verstelbaar
- Belastbaar tot 120 kg
€ 104,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
- Artikelnr.: 910167
De PASADENA BLACK campingstoel maakt indruk met zijn klassieke zwarte aluminium frame in... meer
De PASADENA BLACK campingstoel maakt indruk met zijn klassieke zwarte aluminium frame in combinatie met een exclusieve grijze polyester hoes. De stoel is comfortabel gestoffeerd en heeft een in 6 richtingen verstelbare rugleuning. Het kussen is individueel verstelbaar en ook volledig afneembaar. Afmetingen (HxBxD): ca. 122 x 64 x 72 cm
Zithoogte: ca. 48 cm
Zitoppervlak ca. B48 x D49 cm. Polyester materiaal. Aluminium frame, zwart. Pakketmaat: 110x65x10cm. gewicht: ca. 5,1kg
Zithoogte: ca. 48 cm
Zitoppervlak ca. B48 x D49 cm. Polyester materiaal. Aluminium frame, zwart. Pakketmaat: 110x65x10cm. gewicht: ca. 5,1kg
| Breedte : | 64 cm |
| Hoogte : | 122 cm |
| Diepte : | 72 cm |
| Breedte zitting: | 48 cm |
| Stoelhoogte: | 48 cm |
| Zitdiepte: | 49 cm |
| Hoogte rugleuning : | 76 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.1 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 65 cm |
| Hoogte verpakking: | 110 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 10 cm |
| materiële dekking: | Polyester |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | zwart |
| Kleur van het frame: | Zwart |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel Pasadena/ zwart"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel Pasadena/ zwart"
Beoordeling schrijven
18098
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
92649
€ 29,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
910168
€ 28,95
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
M372729
vanaf € 119,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
912271
€ 3,95
*
€ 3,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
520101
€ 52,80
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen


