- Rugleuning verstelbaar in 7 standen
- Licht gewatteerde campingstoel
- 2x1 polyester mesh vulling, sneldrogend
- Gecoat aluminium frame
- Belastbaar tot 120 kg
€ 67,00 *
€ 74,90 *
(10,55% gespaard)
incl. BTW. excl. verzendkosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
- Artikelnr.: 9101543
Der McCamping Ischia Young Campingsessel verfügt auch über ein optional erhältliches Kopfkissen... meer
Der McCamping Ischia Young Campingsessel verfügt auch über ein optional erhältliches Kopfkissen für die Rückenlehne.
| Breedte : | 55 cm |
| Diepte : | 65 cm |
| Stoelhoogte: | 43 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 3.8 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 55 cm |
| Hoogte verpakking: | 86 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 15 cm |
| materiële dekking: | Polyester |
| materiaal frame: | Aluminium |
| kleur: | donkergrijs |
| Kleur van het frame: | Grijs |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel ISCHIA YOUNG, grijs"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel ISCHIA YOUNG, grijs"
Beoordeling schrijven
42269
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
9101544
€ 8,95
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
929482
€ 14,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
910573
€ 99,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
441717
€ 11,80
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
912397
€ 106,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
9156292
€ 39,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending








