- comfortabele klapstoel met voetsteun
- Voetgedeelte gemakkelijk afneembaar door ritssluiting
- Belastbaar tot 100 kg
- 3-weg verstelbare rugleuning
- De ideale campingstoel
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910835
material cover: 100% polyester
kleur: antraciet
-oppervlak: L130*T61cm
Zithoogte: 44cm
backrest: 50cm
.
| Breedte : | 61 cm |
| Hoogte : | 109 cm |
| Diepte : | 165 cm |
| Breedte zitting: | 61 cm |
| Stoelhoogte: | 50 cm |
| Zitdiepte: | 165 cm |
| Hoogte rugleuning : | 54 cm |
| Veerkracht: | 100 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.1 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 17 cm |
| Hoogte verpakking: | 100 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 15 cm |
| materiële dekking: | 100% polyester |
| materiaal frame: | Staal |
| kleur: | antraciet |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| tas: | Nee |
941071
922599
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
917055
905189
901693
915932
940772
919172
910573
53377
92707
922182
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
92218
92171
919852




