
- compacte campingtafel voor 2 personen
- zeer hoge kwaliteit van aluminium
- met 4 verstelbare poten
- met praktische draagtas
- Mini gewicht met slechts 4kg
- Tafelblad: 90 x 60 cm
- Tafelhoogte: 70cm
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910530
| tas: | Ja |
| Breedte : | 60 cm |
| Diepte : | 90 cm |
| Hoogte : | 70 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| Materiaal plaat: | Aluminium |
| Decorplaat: | Effen - Lichtgrijs |
| Veerkracht: | 30 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 93 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 18 cm |
| Hoogte verpakking: | 16 cm |
919172
M37366
M905184
E1726
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
919176
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
59016
53377
92649
91449
904489
70664
66399
66332
66307
64132
61317
60017
56319
461491
441892
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
37285
940850