- Het lichtgewicht voor 2-4 personen
- Robuust MDF-tafelblad zwart met aluminium frame
- Belastbaar tot 50 kg
- Voeten kunnen tot 2 cm losgeschroefd worden om oneffenheden te compenseren
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 91025
| tas: | Nee |
| Breedte : | 60 cm |
| Diepte : | 90 cm |
| Hoogte : | 70 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Geen |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| Materiaal plaat: | MDF-platen |
| Decorplaat: | Gewoon - Zwart |
| Veerkracht: | 50 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 80 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 60 cm |
| Hoogte verpakking: | 5.5 cm |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
929078
294111
943562
940772
630285
93791
936280
922193
91862
9101082
9101081
910108
811821
66334
66332
66307




