€ 229,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
- Artikelnr.: 910580
Ob Pärchen, kleine Familie, große Familie oder Gäste zum Essen - dieser Tisch ist für alle... meer
Ob Pärchen, kleine Familie, große Familie oder Gäste zum Essen - dieser Tisch ist für alle Situationen passend, da er im Handumdrehen von 80 cm auf 140 cm erweiterbar ist. Die Erweiterungsplatte hat ebenfalls Füße und kann als kleiner Beistelltisch (L 70 x B 60 x H 32 cm) genutzt werden.
| tas: | Ja |
| Breedte : | 80/140 cm |
| Diepte : | 70 cm |
| Hoogte : | 72 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 59 cm |
| Max. Hoogte: | 72 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zilver |
| Materiaal plaat: | PP honingraat / glasvezel / hars |
| Decorplaat: | Houtontwerp |
| Veerkracht: | 50 kg |
| Gewicht in kilogram: | 8 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 80 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 71 cm |
| Hoogte verpakking: | 8 cm |
Doorverwijzende links naar "Campingtisch LOKE 80/140"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingtisch LOKE 80/140"
Beoordeling schrijven
73811
904709
€ 9,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
910098
€ 89,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
43541
€ 7,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
































