- Tafelhoogte eenvoudig traploos instelbaar van 63 tot 74 cm
- Absoluut hittebestendig, waterbestendig en krasbestendig
- Moderne materialen en bewezen ontwerp
€ 149,95 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 9268799
De AIRCOLITE 115 tafel vult de AIRCOLTE BLACK EDITION lijn aan met een nieuw formaat en een nieuw... meer
De AIRCOLITE 115 tafel vult de AIRCOLTE BLACK EDITION lijn aan met een nieuw formaat en een nieuw geoptimaliseerd frame.
- 1 tabel
| tas: | Nee |
| Breedte : | 70 cm |
| Diepte : | 115 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 63 cm |
| Max. Hoogte: | 74 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| Materiaal plaat: | Licht houten paneel met polypropyleen spuitlijst |
| Decorplaat: | Gewoon - Zwart |
| Veerkracht: | 30 kg |
| Gewicht in kilogram: | 10.8 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 115 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 70 cm |
| Hoogte verpakking: | 8 cm |
Doorverwijzende links naar "WESTFIELD tafel AIRCOLITE 115"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "WESTFIELD tafel AIRCOLITE 115"
Beoordeling schrijven
67806
926887
€ 104,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9101083
€ 99,99
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
912521
€ 44,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
65340
€ 37,95
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 2 weken
Beschikbaar in ca. 2 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
61094
Inhoud
2 l
(€ 9,25
* / 1 l)
€ 18,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending






