- Edelhouten design
- Sterk draagvermogen tot 80 kg
- Lichtgewicht met slechts 4,3 kg
- Verschillende hoogte-instellingen
- Ideaal voor 2 tot 4 personen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 9105496
Hiermee trekt u alle ogen op uzelf gericht, want het zorgt onderweg voor een gezellige huiskamersfeer.
Uiteindelijk overtuigt het de 2 verstelbare hoogtes (59/72cm) en zijn draagvermogen tot 80kg.
Het tafelblad is waterdicht door de PP-honingraat, glasvezels en hars.
| tas: | Nein |
| Breedte : | 68 cm |
| Diepte : | 100 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 59 cm |
| Max. Hoogte: | 72 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Grau |
| Materiaal plaat: | PP-Wabe / Glasfaser / Harz |
| Decorplaat: | Holz-Design |
| Veerkracht: | 80 kg |
| Gewicht in kilogram: | 4.3 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 100 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 68 cm |
| Hoogte verpakking: | 6 cm |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
929494
929491
910943
910942
92963
66525
929482
941071
921687
820200
83183
663171
915541
912394




