- In edelhouten uitvoering
- Twee verschillende hoogtes kunnen worden ingesteld: 59-72 cm
- Sterk draagvermogen tot 80 kg
- Lichtgewicht - slechts 5,5 kg
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910571
Hiermee trekt u alle ogen aan, omdat het onderweg een gezellige huiskamersfeer creëert.
Tot slot zullen de 2 verstelbare hoogtes (59/72cm) en het draagvermogen tot 80kg u overtuigen.
Het tafelblad is waterdicht door de PP-honingraat, glasvezels en hars.
- 1 campingtafel
| tas: | Nee |
| Breedte : | 68 cm |
| Diepte : | 115 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 59 cm |
| Max. Hoogte: | 72 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Grijs |
| Materiaal plaat: | PP honingraat / glasvezel / hars |
| Decorplaat: | Houtontwerp |
| Veerkracht: | 80 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.5 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 115 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 68 cm |
| Hoogte verpakking: | 6 cm |
922193
832800
832788
929482
830345
82020
921687
915929
930964
925769
922197
92108
915111
912271
820431
820261
663909
61481
294141