- weerbestendig
- met veiligheidsslot
- Traploos in hoogte verstelbaar
- voor 4-6 personen
- Inclusief draagtas
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 910516
Producteigenschappen:
- Persoonscapaciteit: 4-6 personen
- Draagt tot 30kg
- Materiaal tafelblad: aluminium / kunststof (tussenlaag)
- Materiaal frame: aluminium
- Tafelblad: 115 x 70 cm Hoogte 55-75cm
- Pakmaat: 115 x 70 x 6 cm
- Gewicht: 6,8kg
| tas: | Ja |
| Breedte : | 115 cm |
| Diepte : | 70 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Min. hoogte: | 55 cm |
| Max. Hoogte: | 75 cm |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| Materiaal plaat: | Aluminium / Plastic |
| Decorplaat: | Gewoon - Zwart |
| Veerkracht: | 30 kg |
| Gewicht in kilogram: | 6.8 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 115 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 70 cm |
| Hoogte verpakking: | 6 cm |
904336
919172
92649
922193
919265
904489
903271
66525
66307
432881
61576
613002
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)




















