- Tafelblad: 50 x 50 cm
- Volledig gemaakt van aluminium
- Met één hand geopend
€ 41,95 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 910592
Deze klaptafel heeft een tafelblad van 50 x 50 cm en is volledig gemaakt van aluminium. meer
Deze klaptafel heeft een tafelblad van 50 x 50 cm en is volledig gemaakt van aluminium.
| tas: | Nee |
| Breedte : | 50 cm |
| Diepte : | 50 cm |
| Hoogte : | 64 cm |
| In hoogte verstelbaar: | Geen |
| materiaal frame: | Aluminium |
| Kleur van het frame: | Zwart |
| Materiaal plaat: | MDF-platen |
| Decorplaat: | Gewoon - Zwart |
| Gewicht in kilogram: | 2 kg |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 75 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 50 cm |
| Hoogte verpakking: | 5 cm |
Doorverwijzende links naar "Klaptafel SINGLE BLACK 50x50x64 cm, aluminium, aluminium"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Klaptafel SINGLE BLACK 50x50x64 cm, aluminium, aluminium"
Beoordeling schrijven
2495
904489
€ 4,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
905194
Inhoud
6.503 m²
(€ 7,68
* / 1 m²)
€ 49,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
61477
Inhoud
0.5 l
(€ 15,90
* / 1 l)
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
471174
€ 41,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
925521
€ 5,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919263
€ 5,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
919212
€ 28,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


