- Waterdicht en UV-bestendig
- Dubbele afdichting zorgt voor optimale isolatie
- Speciale drukknopvergrendelingen zorgen ervoor dat de kleppen veilig sluiten, zodat ze niet onverwacht open kunnen springen of geforceerd kunnen worden geopend
- Voor horizontale of verticale installatie
- Eenvoudig zelf te installeren: Thetford servicekleppen zijn eenvoudig zelf te installeren
- Voor wanddiktes van 23 - 39 mm
- Met 2 sloten
€ 115,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 661521
- 1 kofferklep frame
| Buitenbreedte: | 700 mm |
| Buitenmaat hoogte: | 395 mm |
| Uitgesneden breedte: | 648 mm |
| Hoogte uitsparing: | 348 mm |
| Wanddikte min.: | 23 mm |
| Wanddikte max.: | 39 mm |
| Aantal sloten: | 2 |
| kleur: | grijs/wit |
Doorverwijzende links naar "Thetford cassettedeur 4 sneeuwwit"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Thetford cassettedeur 4 sneeuwwit"
Beoordeling schrijven
14490
925590
€ 13,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
92108
€ 15,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
75101
€ 6,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
63012
€ 21,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
524346
€ 39,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
50030
Inhoud
0.31 l
(€ 57,90
* / 1 l)
€ 17,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
360861
€ 46,65
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


