- Compensatie voor oneffenheden in de bodem van campers en caravans
- Caravan uitlijnen
- Vlakke campers
- Rechte auto belangrijk voor optimaal koken, slapen en douchen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 912395
| Lengte: | 570 mm |
| Breedte: | 200 mm |
| Hoogte: | 130 mm |
| Veerkracht: | 5000 kg |
| stoffelijk: | PE |
| kleur: | grijs |
| tas: | Ja |
| Gewicht in kilogram: | 2.9 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 20 cm |
| Hoogte verpakking: | 13 cm |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 57 cm |
Fiamma S.P.A.
Via San Rocco, 56
21010 Cardano al Campo
IT
[email protected]
https://www.fiamma.it/de/
92218
66355
813032
832788
919176
Beschikbaar in ongeveer 6 - 7 maanden
919175
59013
923031
9156535
E8571
Beschikbaar in ongeveer 3 - 4 maanden
94823
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
929077
922184
922183
915926
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
912185
910971
904489


