Informeer mij, als het artikel weer leverbaar is.
- Rotatievergrendeling - vergrendelt de VuQube Auto II in een vaste positie
- Snelsluiting - voor een veilige en moeiteloze sluiting
- Niveau-indicator - Geeft aan of het statief zich op een vlakke ondergrond bevindt, een factor die de vereiste kantelhoek beïnvloedt.
- Voorgemonteerd voor eenvoudige installatie
- Brede voetafdruk voor maximale stabiliteit
- Lichtgewicht maar stevige aluminium constructie
- 2 jaar garantie
€ 109,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
- Artikelnr.: 496558
Voor klanten die de VuQube II als draagbaar systeem willen gebruiken, hebben we een statief... meer
Voor klanten die de VuQube II als draagbaar systeem willen gebruiken, hebben we een statief ontwikkeld dat een robuust en betrouwbaar platform biedt. Het helpt ook de VuQube Auto II schoon te houden, uit de buurt van vloeroppervlakken.
- Statief
- Statiefadapter
- Opbergtas voor statief
- Opbergtas voor statiefadapter
- 3 haringen
| Lengte: | 1020 mm |
| Breedte: | 1000 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
| Gewicht in kilogram: | 1.89 kg |
| stoffelijk: | Aluminium |
| kleur: | Metaal |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 73 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 11 cm |
Doorverwijzende links naar "VuQube Auto II statief"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "VuQube Auto II statief"
Beoordeling schrijven
67395
915284
€ 19,95
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
65154
€ 2,40
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 3 weken
Beschikbaar in ca. 3 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
821671
€ 1,70
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
53247
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




