- Voor een complete multimedia-ervaring
- WiFi, DVB-S2 (SAT), DVB-C (kabel), DVB-T2 met HD (terrestrisch)
- Brede kijkhoek
- Extra slanke behuizing
- Android-systeem
vanaf € 220,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
F
A
G
| Stroomverbruik (watt): | 36 W |
| Energieverbruik kWh / jaar: | 16 kWh/Jahr |
| Resolutie (pixels): | 1366x768 px |
| tuner: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Breedte: | 436 mm |
| Hoogte: | 304 mm |
| Diepte: | 160 mm |
| Gewicht in kilogram: | 1.9 kg |
| verbinding: | HDMI, 2x USB 2.0, 1x VGA, 1x PC-Audio, 1x CI+ Slot, 1x AV, 1x RJ45 |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
- Artikelnr.: 49881
- Master-Artikelnummer: M49881






