- Grijs gevlekte zachte stof met comfortabele vulling
- Bamboe frame
- Met praktische draagtas
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 920316
Verder specificaties:
- Bekleding afneembaar
- Bekleding niet wasbaar
| Breedte : | 70 cm |
| Hoogte : | 113 cm |
| Diepte : | 75 cm |
| Stoelhoogte: | 43 cm |
| Hoogte rugleuning : | 70 cm |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 5.7 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 19 cm |
| Hoogte verpakking: | 119 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 18 cm |
| materiaal frame: | Bamboe |
| kleur: | grijs |
| tas: | Ja |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
9105491
910573
9105491
915965
915964
63158
99323
919171
E8338
Beschikbaar in ca. 2 weken
930964
915925
913541














