- Geen aaneenschakeling nodig
- Klein gewicht
- Snelle montage
- Ruimte voor een campingbedje
€ 119,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 93795
Achtertent voor Renault KANGOO II uit 2008, zeer compact. Snelle montage: De tent wordt onder de... meer
Achtertent voor Renault KANGOO II uit 2008, zeer compact. Snelle montage: De tent wordt onder de achterklep gemonteerd met ingenaaide riemen. Klittenband en afdichting aan het lichaam maken het vrijwel regenbestendig. Achterwand kan worden geïnstalleerd als deur- of zonwering. Binnenverlichting, zelfs wanneer de deur gesloten is door dakramen in het dak. Perfect geschikt als kameruitbreiding bij de minicaravan of als douche of kleedcabine. Geen koppeling. Kleinverpakkingsgrootte & gewicht. Materiaal: 100% PU gecoat Ripstop polyester 190D, UV-gecoat, vlamvertragend, verzegelde nabijheid. Afmetingen: Lengte (in rijrichting) op de vloer: 132cm, breedte op de vloer: 130cm, hoogte (aan het uiteinde van de achterklep): 195cm (variabel door de spatlap ca. +/-10cm)
| Montagehoogte : | 190 cm |
| Breedte : | 132 cm |
| Diepte : | 130 cm |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 17 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 60 cm |
| Gewicht in kilogram: | 2.4 kg |
| stoffelijk: | 100% polyester |
| Waterkolom: | 3000 mm |
| Type staaf: | Zonder koppeling |
| kleur: | grijs |
Doorverwijzende links naar "Achtertent VERTIC voor KANGOO II"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Achtertent VERTIC voor KANGOO II"
Beoordeling schrijven
19933
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
90307
€ 31,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
903070
€ 29,40
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
903070
€ 29,40
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
942000
Inhoud
0.22 kg
(€ 15,86
* / 1 kg)
€ 3,49
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
90367
€ 4,60
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
70664
€ 12,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
46218
€ 102,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




