- Alle 3 de deuren met muskietengaas en ritssluiting
- Ingenaaide bodemplaat, sluit met achteringang
- PVC ramen in het dak
- Ruimte voor een campingbedje
- Voldoet aan Australische vereisten
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 936286
Verdere specificaties:
- Verzegelde naden
- UV-beschermende coating
- Vlamvertragend
| Montagehoogte : | 208 cm |
| Breedte : | 200 cm |
| Diepte : | 195 cm |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 22 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 60 cm |
| Gewicht in kilogram: | 4.5 kg |
| stoffelijk: | 100% polyester |
| Waterkolom: | 3000 mm |
| Type staaf: | Zonder koppeling |
| kleur: | Antraciet/Lime/Grijs |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
936289
936289
936287
Beschikbaar in ongeveer 6 - 7 maanden
M461301
463125
94853
94828
936480
93648
92649
57152
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
57133
441781
9156531
9156293
66355




























