- Douchetent of kleedkamer
- Een lichte tent
- Eenvoudig en snel op te zetten
- Veelzijdig gebruik
- Met uitneembare bodem
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 901029
waterzuil: 1000 mm.
waterzuil: basis B150 x T150 cm, H210 cm.
materiaal: 100% polyester.
verpakking: 54 x Ø12 cm.
glasvezelstokken.
gewicht ca. 3,3 kg.
| Breedte : | 150 cm |
| Diepte : | 150 cm |
| Hoogte : | 210 cm |
| Gewicht in kilogram: | 3 kg |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 12 cm |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 54 cm |
| stoffelijk: | 100% polyester |
| Type staaf: | Glasvezel |
| Waterkolom: | 1000 mm |
M90273
811217
706640
714690
919172
910573
820200
44435
936287
Beschikbaar in ongeveer 6 - 7 maanden
660122
Beschikbaar in ca. 2 weken
46284
94083
92649
914576
66399
66334
660144
Beschikbaar in ongeveer 1 - 2 maanden
63227
60072
60022
46208
9156532
915653
9156291
83254
61094










