- Beschermt tegen tocht
- Geen leidingen nodig
- Inclusief haringen en draagtas
€ 129,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
3 direct beschikbaar
3 direct beschikbaar
- Artikelnr.: 905991
Plaats het opblaasbare windscherm gewoon onder de auto en blaas het op. Het windscherm is al... meer
Plaats het opblaasbare windscherm gewoon onder de auto en blaas het op. Het windscherm is al voorzien van 5 geïntegreerde ogen voor bevestiging. Beschermt tegen tocht. Geen bies nodig. Incl. draagtas.
Noot: Luchtpomp niet inbegrepen.
| Lengte: | 250 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 30 mm |
| Gewicht in kilogram: | 3.2 kg |
| stoffelijk: | hd-pvc |
| kleur: | zwart |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 45 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 12 cm |
| Hoogte verpakking: | 14 cm |
Doorverwijzende links naar "Opblaasbaar windscherm voor campingbussen"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Opblaasbaar windscherm voor campingbussen"
Beoordeling schrijven
67721
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
93068
€ 22,95
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
901693
€ 4,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
75379
€ 15,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
820762L
€ 41,60
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
820762
€ 41,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
65425
€ 4,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending


