- Ideaal voor VW Transporter korte wielbasis vanaf 1996
- Koepeldak tegen waterzakken
- Dak met 2 diagonale glasvezelpalen
- Royaal gevoel van ruimte
- Kleine verpakking
- Zakken met klittenband in de hoeken voor het eenvoudig inbrengen van de glasvezelstaven
- Comfortabele stahoogte
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 900151
| kleur: | hellgrau-anthrazit-lime |
| Breedte : | 260 cm |
| Diepte : | 240 cm |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 16 cm |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 90 cm |
| Gewicht in kilogram: | 5.5 kg |
| stoffelijk: | 210d-oxford-polyester |
| Waterkolom: | 2000 mm |
| Keder diameter A: | Ø 5 mm |
| Keder diameter B: | Ø 8 mm |
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
900148
900148
90155
90178
936280
904490
90116
M90430
M315915
660506
294113
919175
59013
37306
37281
90154
9268796
Beschikbaar in ongeveer 4 - 5 maanden
9156296
936287
Beschikbaar in ongeveer 6 - 7 maanden
901780
442201
93796
910099
910098
905081
90117
82301
59496






















