- Praktisch zonnescherm, kan ook worden gebruikt als zonnescherm
- Verwijderbare voor- en zijpanelen
- Er kunnen aparte klamboes worden gebruikt in plaats van de muren
- Structuur met slechts één glasvezelstaaf
- 3 verstevigingsbalken voor een stabiele standaard
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 90687
De grote ramen zijn voorzien van getinte folie. De Hispaniola wordt bevestigd met een 5+8 mm biesstrip, spanstok of scheerlijnen.
Verdere specificaties:
- Materiaal voortent: 190HD polyester
- UV-bescherming: 50+
| Montagehoogte : | 185-220 cm |
| Breedte : | 320 cm |
| Diepte : | 240 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 75 cm |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 21 cm |
| Hoogte verpakking: | 19 cm |
| Gewicht in kilogram: | 10 kg |
| stoffelijk: | Polyester |
| UV-bescherming: | 50 |
| Waterkolom: | 3000 mm |
| Type staaf: | Glasvezel |
| Keder diameter A: | Ø 5 mm |
| Keder diameter B: | Ø 8 mm |
| kleur: | Grijs/antraciet |
Ersatz-Fiberglassstange für Sonnendach HISPANIOLA (90687)
Ersatz-Klemmstangen für Sonnendach HISPANIOLA (90687)
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
904490
904490
M46144
937911
59672
901693
90155
936480
90115
90113
















