- Met grote zijramen
- Eenvoudige montage met glasvezelstaaf
- Voertuigverbinding met 5+8 mm leidingprofiel, schuivend
€ 159,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 906880
| Breedte : | 260 cm |
| Diepte : | 220 cm |
| Hoogte : | 245 cm |
| Verpakkingsgrootte Ø: | 17 cm |
| Verpakkingsgrootte lengte: | 77 cm |
| Gewicht in kilogram: | 5.5 kg |
| Type staaf: | Vezel/stalen staven |
| stoffelijk: | 185T polyester |
| Waterkolom: | 1000 mm |
| Keder diameter A: | Ø 5 mm |
| Keder diameter B: | Ø 8 mm |
Doorverwijzende links naar "Luifel Playa Van"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Luifel Playa Van"
Beoordeling schrijven
26589
915964
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
9156536
€ 39,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
99444
€ 8,40
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
912394
€ 34,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
90114
Inhoud
3.251 lfm
(€ 10,46
* / 1 lfm)
€ 34,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
90113
Inhoud
2.9 lfm
(€ 12,76
* / 1 lfm)
€ 36,99
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
56310
Inhoud
5 lfm
(€ 1,38
* / 1 lfm)
€ 6,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
915653
€ 10,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




