
- Drinkwater conform DIN 2001-2
- Aansluiting met slangklem
- Geschikt voor korte droge runs
- Kleine diameter - Geschikt voor kleine busopeningen
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 620601L
| Hoogte: | 88 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 43 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.145 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik A: | 1.5 A |
| Stroomverbruik (watt): | 18 W |
| Debiet in liters: | 14 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 0.5 bar |
| stoffelijk: | kunststoff |
| kleur: | Grau/Blau |
705065
60017
60016
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
M650046
M650003
M90049
83148L
821670L
820376
Beschikbaar in ca. 3 weken
820116
80211
705096
66334
65155
65110
651050
63055
630013L
61282
61279
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
60098
600103