
- Drinkwater conform DIN 2001-2
- Aansluiting compatibel met UniQuick systeem
- Geschikt voor slangaansluiting met adapter
- Gemakkelijk schoon te maken
- High-tech afdichting zelfsmerend
- Geschikt voor korte periodes van droogloop
- Bijzonder hygiënisch oppervlak
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 620661
| Diameter in millimeters: | Ø 45 mm |
| Gewicht in kilogram: | 0.175 kg |
| Spanning: | 12 V |
| Stroomverbruik (watt): | 45 W |
| Debiet in liters: | 19 l/min |
| uitschakeldruk (bar): | 1.1 bar |
| verbinding: | UNIQUICK |
| kleur: | wit |
650543
650669
9156541
832788
832785
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
44435
50097
534190
93648
83393
821543
75014
Lieferbar in ca. 7 Tage(n)
662358
662272
65211
650579
650557
650538