- Opvouwbaar en daardoor ruimtebesparend
- Gemakkelijk te vervoeren
- Bijna overal te gebruiken
- Geen waterverbruik
- Inclusief 6 zakjes
- Draagt 120 kg lichaamsgewicht
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 66071
| Breedte: | 390 mm |
| Diepte: | 400 mm |
| Hoogte: | 460 mm |
| Stoelhoogte: | 46 cm |
| stoffelijk: | stahl-kunststoff |
| Veerkracht: | 120 kg |
| Gewicht in kilogram: | 2.6 kg |
| kleur: | Zwart/Wit |
Yachticon A. Nagel GmbH
Bürgermeister-Bombeck-Str. 1
22851 Norderstedt
DE
[email protected]
www.yachticon.de
66057
Beschikbaar in ca. 2 weken
706641
Beschikbaar in ca. 2 weken
937911
660504
37281
919172
90688
922197
90349
83708
70664
600351
E7178
Lieferbar in ca. 8 Tage(n)


