€ 82,90 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 611004
Natuurlijk gekleurd polyethyleen voor universeel gebruik, maar vooral geschikt voor inbouw in... meer
Natuurlijk gekleurd polyethyleen voor universeel gebruik, maar vooral geschikt voor inbouw in banken of bedladen. Reinigingsopening � 120 mm. 3 inlaataansluitingen � 40 mm, kunnen indien gewenst worden geopend. 4 geïntegreerde montagevoetjes, onderzijde met 5 verstelbare voetjes voor de luchtstroom om condensatie te voorkomen en voor de restafvoer.
| Inhoud in liters: | 45 l |
| Lengte: | 485 mm |
| Hoogte: | 219 mm |
| Breedte: | 550 mm |
| Gewicht in kilogram: | 3.3 kg |
| stoffelijk: | PE |
| kleur: | bruin |
| installatieplaats: | sitzbank |
Doorverwijzende links naar "Waterreservoir 45 L"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Waterreservoir 45 L"
Beoordeling schrijven
26349
65211
Inhoud
30.103 lfm
(€ 0,96
* / 1 lfm)
€ 28,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
83183
€ 9,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
50081
Inhoud
0.31 l
(€ 70,81
* / 1 l)
€ 21,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending