- Lichtgewicht constructie door kunststof ontwerp
- Kwaliteit en comfort zoals in het huishouden
- Beproefde keramische schijven
- Gebruiksvriendelijke handgreep
- Geschikt voor installatiehoogtes tot 40 mm (spoelbak met neerklapbaar deksel)
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 63004
| Hoogte: | 40 mm |
| Lengte: | 160 mm |
| Uitlaat lengte: | 145 mm |
| verbinding: | 10 mm slang |
| Draad: | 1" |
| Schakelvermogen max.: | 6 A |
| uitschakeldruk (bar): | 3 bar |
| boren: | Ø 33 mm |
| kleur: | Chroom |
| stoffelijk: | kunststof |
Comet-Pumpen Systemtechnik GmbH&Co.KG
Industriestr. 5
37308 Pfaffschwende
DE
[email protected]
https://www.comet-pumpen.de/
922193
620950
Beschikbaar in ca. 3 weken
663960
620022
811811
80210
705065
65307
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
65125
65124
65028
650050
630281
62046
61308
E10094
Beschikbaar in ca. 3 weken
36021


