- Integreer uw cabinestoelen in het ruimteconcept
- Maak het makkelijker voor u om in en uit de auto te stappen.
incl. BTW. excl. verzendkosten
- Artikelnr.: 59698
- 1 draaibare beugel
| voertuigtype: | Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroën Jumper |
| installatieplaats: | Bestuurderskant & passagierskant |
| Lengte: | 434 mm |
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 42 mm |
| stoffelijk: | Staal |
| kleur: | zwart |
| Gewicht in kilogram: | 7.7 kg |
59548
61054
61059
59101
65166
Beschikbaar in ca. 3 weken
65028
50030
500130
46196
29415
M372340
M461301
E89938
Beschikbaar in ongeveer 2 - 3 maanden
834511
81737
810220
37482
37483
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)
620950
Beschikbaar in ca. 3 weken
812760
612121
941071
821490




