- geschikt voor bestuurders-/passagierszijde
€ 239,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
- Artikelnr.: 59655
Getestet und homologiert nach R14. Für Fahrer- oder Beifahrerseite. Geeignet für folgende... meer
Getestet und homologiert nach R14. Für Fahrer- oder Beifahrerseite.
Geeignet für folgende Fahrzeugmodelle:
- VW Crafter 2006-2016
- MB Sprinter W906 2006-2018
- MB Sprinter ab 2019
| voertuigtype: | VW Crafter + Mercedes Sprinter |
| bouwjaar van voertuigen: | 2006-2016 |
| installatieplaats: | Bestuurderskant & passagierskant |
| Lengte: | 466 mm |
| Breedte: | 455 mm |
| Hoogte: | 53 mm |
| stoffelijk: | Staal |
| kleur: | zwart |
| Gewicht in kilogram: | 8.8 kg |
Doorverwijzende links naar "Drehs.Sprinter ab2018 VW"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Drehs.Sprinter ab2018 VW"
Beoordeling schrijven
39122
50030
Inhoud
0.31 l
(€ 57,90
* / 1 l)
€ 17,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
436290
€ 1.124,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
65039
€ 18,00
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
651220
Inhoud
2 Stck.
(€ 3,20
* / 1 Stck.)
€ 6,40
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
651210
Inhoud
2.004 Stck.
(€ 2,74
* / 1 Stck.)
€ 5,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
651070
Inhoud
5 Stck.
(€ 1,15
* / 1 Stck.)
€ 5,75
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
650050
Inhoud
5 Stck.
(€ 0,78
* / 1 Stck.)
€ 3,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
64301
€ 8,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
64111
€ 65,00
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen
62046
€ 11,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
E8079
€ 88,50
*
niet op voorraad, wel bestelbaar
Beschikbaar in ca. 2 weken
Beschikbaar in ca. 2 weken
Momenteel niet op voorraad, wel te bestellen


