- Geschikt voor 4-6 personen
- Vermogen 4 kW
- Temperatuurregelaar en ontstekingszekering
- Dubbelwandig, met temperatuurweergave in het deksel
- Met gasflesaansluiting voor butaan-, propaan- of LPG-gasmengsels
- Geschikt voor pizza's van Ø30 cm
€ 209,00 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
Only 2 still available
2 stuks direct beschikbaar
- Artikelnr.: 914654
Gasbarbecue met 3 in hoogte verstelbare metalen poten en kunststof voetjes. Comfortabele... meer
Gasbarbecue met 3 in hoogte verstelbare metalen poten en kunststof voetjes. Comfortabele werkhoogte, 67/98 cm. Ook te gebruiken als tafelbarbecue zonder metalen poten. Met rechtse schroefdraad.
| Type grill: | Gas barbecue |
| Vermogen in kW: | 4 kW |
| gasdruk mbar: | 50 mbar |
| Verbruik gas g / u: | 290 g/h |
| Hoogte: | 670-980-980 mm |
| Diameter in millimeters: | Ø 470 mm |
| Gewicht in kilogram: | 12 kg |
| kleur: | zwart |
Doorverwijzende links naar "Vrijstaande gasbarbecue Familie - 50 mbar"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Vrijstaande gasbarbecue Familie - 50 mbar"
Beoordeling schrijven
18524
M50015
Inhoud
2 m²
(€ 7,60
* / 1 m²)
vanaf € 15,20
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
904720
Inhoud
5 lfm
(€ 11,59
* / 1 lfm)
€ 57,95
*
6 direct beschikbaar
6 direct beschikbaar
914508
€ 19,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
926875
€ 89,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending










