- Aluminium frame met stabiele verbindingen
- Rugleuning 5-voudig verstelbaar
- Met ergonomische rugleuning
- zeer stabiel en stabiel ontwerp
- Belastingen tot 150 kg
€ 63,50 *
incl. BTW. excl. verzendkosten
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
- Artikelnr.: 9101331
Deze comfortabele fauteuil heeft een ergonomische rugleuning en is 5-voudig verstelbaar.... meer
Deze comfortabele fauteuil heeft een ergonomische rugleuning en is 5-voudig verstelbaar. Belastbaar tot 150 kg. Het frame is gemaakt van aluminium en de hoes van 74% polyvinylchloride en 26% polyester. Zitting: 48 x 40 cm. Zithoogte: 44cm.
Alles hoogte: 116 cm. Gewicht: 3,8 kg. Verpakking: 117 x 61 x 61 x 14 cm.
Alles hoogte: 116 cm. Gewicht: 3,8 kg. Verpakking: 117 x 61 x 61 x 14 cm.
| Breedte : | 60 cm |
| Diepte : | 40 cm |
| Stoelhoogte: | 47 cm |
| Veerkracht: | 150 kg |
| Gewicht in kilogram: | 3.8 kg |
| Verpakkingsgrootte breedte: | 60 cm |
| Hoogte verpakking: | 116 cm |
| Verpakkingsgrootte diepte: | 14 cm |
| kleur: | Antraciet/Wit |
Doorverwijzende links naar "Campingstoel Colima/ antraciet,wit"
Beoordelingen lezen, schrijven en discussiëren... meer
Klantbeoordelingen voor "Campingstoel Colima/ antraciet,wit"
Beoordeling schrijven
18085
Notwendiges Zubehör
Aanbevolen accessoires
9101332
€ 13,50
*
Artikel beperkt beschikbaar in het centrale magazijn. Levering in 5-8 dagen
direct beschikbaar
942001
Inhoud
0.45 kg
(€ 17,67
* / 1 kg)
€ 7,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
917056
€ 99,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
942000
Inhoud
0.22 kg
(€ 15,86
* / 1 kg)
€ 3,49
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
929482
€ 14,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
93648
€ 11,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
922193
€ 13,95
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
66334
€ 3,50
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending
432882
€ 10,90
*
meteen beschikbaar
Direct klaar voor verzending




