
- Kompakt kombinasjon av oppvaskkum og komfyr med 2-bluss kokeplate
- Varmebestandig lokk av sikkerhetsglass kan brukes som arbeidsflate når det er lukket.
- Lett å rengjøre, avtakbare gryteinnretninger
- Vannlås inkludert i leveringsomfanget
- Kraner tilgjengelig separat
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 70448
Leistung 3,2 kW. Gasverbrauch 233 g/h. Außenmaß 600 x 445mm. Höhe 146 mm. Gewicht 6 kg.
| type komfyr: | Kombinasjon av vask og komfyr |
| antall brennere: | 2 |
| Effekt i kW: | 3.2 kW |
| gasstrykk mbar: | 30 mbar |
| Forbruksgass g / t: | 233 g/h |
| tenningssikring: | Ja |
| Dybde i mm: | 445 mm |
| Bredde i mm: | 600 mm |
| Høyde i mm: | 146 mm |
| Vekt i kilo: | 6 kg |
| farge: | metall |
Thermoelement L=450
Glasabdeckung f.70448
Dometic Germany GmbH
Hollefeldstraße 63
48282 Emsdetten
DE
[email protected]
https://www.dometic.com/de-de
532705
63117
82167
75177
751001
705065
66502
65210
63136
630730
61246
61241
60048
600150
570621
53341
53325
294601
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
83241
53194