- Komfortabelt trukket sete og ryggstøtte (polyester) i mørkeblått flekkete
- Ryggstøtten kan justeres i 7 posisjoner
- Lastbar opp til 120 kg
inkl. mva. pluss portokonstnader
Produkt-nr.: 9101086Denne varen kan ikke bestilles online, da den kun kan installeres av utdannede spesialister eller ikke er godkjent for frakt. Ta kontakt med en Reimo-forhandler i ditt område for å kjøpe denne varen. Finn en forhandler nå
- Produkt-nr.: 9101086
| Bredde i cm: | 62 cm |
| Høyde i cm: | 120 cm |
| Dybde i cm: | 73 cm |
| Setebredde: | 47 cm |
| Setehøyde: | 47 cm |
| Setedybde: | 41 cm |
| Rygghøyde i cm: | 53 cm |
| Motstandsdyktighet: | 120 kg |
| Vekt i kilo: | 5.1 kg |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 62 cm |
| Pakningshøyde: | 114 cm |
| Dybde i pakningsstørrelse: | 10 cm |
| materialdeksel: | Polyester |
| materialramme: | aluminium |
| farge: | flekkete mørkeblå |
| fargeramme: | Sølv |
| lomme: | ikke |
942001
942000
910164
902801
432882
59016
910943
910942
83183
922193
904489
900990
83494
663079
66355


