Dette produktet er for tiden ikke tilgjengelig!
- Firkantet form
- Veldig flatt og lite påtrengende
10,90 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
G
A
G
Artikkelen er ikke lenger tilgjengelig
Ikke lenger tilgjengelig
- Produkt-nr.: 833732
Kvadratisk LED-vegg- og taklampe for overflatemontering. Opalhvit Mål (LxBxH): 75x75x10 mm... mer
Kvadratisk LED-vegg- og taklampe for overflatemontering.
Opalhvit
Mål (LxBxH): 75x75x10 mm
12 V / 3 W / 3000 - 3300K / 95 lumen
| spenning: | 12 V |
| watt: | 3 W |
| Lengde i mm: | 75 mm |
| Bredde i mm: | 75 mm |
| Høyde i mm: | 10 mm |
| farge: | hvit |
| lys farge: | 3000 K |
| lysstrøm (lumen): | 95 lm |
| energieffektivitetsklasse: | G |
Linker som fører videre til "LED vegg- og taklampe firkantet"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "LED vegg- og taklampe firkantet"
Skriv vurdering
42702
M50015
innhold
2 m²
(8,30 €
* / 1 m²)
fra 16,60 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
M90656
innhold
6.012 m²
(1,81 €
* / 1 m²)
fra 10,90 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
811209
25,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
83630
32,20 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
G
A
G
83590
50,10 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
99313
24,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
G
A
G
83268
37,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
F
A
G
83243
21,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse


