- Tydelig designspråk
- Beslag i metall av høy kvalitet
143,00 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
- Produkt-nr.: 63098
Mischarmatur Linnwa S Metall Küche für Klat- und Warmwasser. Einhebelmischer um ca. 160°... mer
Mischarmatur Linnwa S Metall Küche für Klat- und Warmwasser. Einhebelmischer um ca. 160° schwenkbar. Mit Schalter 5A. Druckfest bis 5 bar. Bohrung Ø33mm. Metallausführung
| Høyde i mm: | 200 mm |
| Snu rekkevidde: | 160 ° |
| Slangelengde i cm: | 60 cm |
| Koblingskapasitet maks.: | 5 A |
| avskjæringstrykk (bar): | 5 bar |
| boring: | Ø 33 mm |
| Vekt: | 900 g |
| farge: | metall |
| materiale: | Metall |
Linker som fører videre til "Linnea S Metall, 160° schwenkbar"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Linnea S Metall, 160° schwenkbar"
Skriv vurdering
13899
63097
125,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
650010
17,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
E2937
24,60 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
919213
9,75 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
919212
31,60 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
65083
8,30 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Ikke på lager, kan bestilles
650050
innhold
5 Stck.
(0,85 €
* / 1 Stck.)
4,25 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
53269
12,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
64330
innhold
2 Stck.
(1,63 €
* / 1 Stck.)
3,25 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
64309
innhold
2 Stck.
(1,63 €
* / 1 Stck.)
3,25 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
61094
innhold
2 l
(10,10 €
* / 1 l)
20,20 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse


