
- Kan monteres oppreist eller på tvers
- Med dørramme for fylling
- Lås med 1x trykknapp u. 1x låsepuser
- For veggtykkelser på 23 - 39 mm
92,70 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
2 umiddelbart tilgjengelig
2 umiddelbart tilgjengelig
- Produkt-nr.: 661510
| Ytre bredde: | 385 mm |
| Utvendig høyde: | 335 mm |
| Utskjæringsbredde: | 349 mm |
| Klippehøyde: | 296 mm |
| Veggtykkelse min i mm: | 23 mm |
| Veggtykkelse max i mm: | 39 mm |
| Antall låser: | 1 |
| farge: | lys grå |
Linker som fører videre til "Thetford Kassettentür 3, lichtgrau"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Thetford Kassettentür 3, lichtgrau"
Skriv vurdering
14487
671101
866,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
67103
741,00 €
*
6 umiddelbart tilgjengelig
6 umiddelbart tilgjengelig
53269
12,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
5210549
innhold
5 lfm
(9,20 €
* / 1 lfm)
46,00 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Lieferbar in ca. 3 Woche(n)
Ikke på lager, kan bestilles
E9992
3,85 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
E7337
54,50 €
*
6 umiddelbart tilgjengelig
6 umiddelbart tilgjengelig