- Kan monteres oppreist eller på tvers
- Med dørramme for fylling
- Lås med 1x trykknapp u. 1x låsepuser
- For veggtykkelser på 23 - 39 mm
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 661511
| Ytre bredde: | 385 mm |
| Utvendig høyde: | 335 mm |
| Utskjæringsbredde: | 349 mm |
| Klippehøyde: | 296 mm |
| Veggtykkelse min i mm: | 23 mm |
| Veggtykkelse max i mm: | 39 mm |
| Antall låser: | 1 |
| farge: | svart |
820132
M31853
721957
720972
90122
705100
67119
Lieferbar in ca. 10 Tage(n)
67109
661485
63060
59698
59548
532503
Lieferbar in ca. 2 Woche(n)
53044
51103
51101
50030
500130
38062
35920


