
119,00 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
9 umiddelbart tilgjengelig
9 umiddelbart tilgjengelig
- Produkt-nr.: 30047
Ausgeschnittenes Blech wird in den Klappenrahmen eingesetzt. optisches Erscheinungsbild des... mer
Ausgeschnittenes Blech wird in den Klappenrahmen eingesetzt. optisches Erscheinungsbild des Fahrzeuges bleibt erhalten. Innerer Kunststoffrahmen schafft guten Übergang zum Innenraum. Stabiles Schloß mit 2 Sicherheitsschlüsseln. Für alle Wandstärken. *zum Ausschnittmaß ringsum 2 cm für den Rahmen hinzurechnen.
| Utskjæringsbredde: | 800 mm |
| Klippehøyde: | 300 mm |
| Ekstern bredde i mm: | 840 mm |
| Ekstern høyde i mm: | 345 mm |
| Brukbar høyde i mm: | 280 mm |
| Brukbar bredde i mm: | 780 mm |
| Ramme materiale: | kunststoff |
| farge: | hvit |
Linker som fører videre til "Kofferklappe 800x300 Kunststoff weiß"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Kofferklappe 800x300 Kunststoff weiß"
Skriv vurdering
4094
1
673: Kompl.Schloss f.30046/47
24,80 €
1
E1323: Gummidichtung für Kofferklappe 30047
Serviceklappe 800 x 300 mm
Serviceklappe 800 x 300 mm
12,20 €
30045
106,00 €
*
9 umiddelbart tilgjengelig
9 umiddelbart tilgjengelig
30046
108,00 €
*
2 umiddelbart tilgjengelig
2 umiddelbart tilgjengelig
90211
14,80 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
801230
126,00 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Lieferbar in ca. 3 Tage(n)
Ikke på lager, kan bestilles
801204
85,00 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
532507L
3,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
30045
106,00 €
*
9 umiddelbart tilgjengelig
9 umiddelbart tilgjengelig
57124
318,00 €
*
ikke på lager, kan bestilles
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
Tilgjengelig i løpet av 1 - 2 måneder
Ikke på lager, kan bestilles