- Bordplate: 50 x 50 cm
- Helt laget av aluminium
- Åpnes med en hånd
45,80 € *
inkl. mva. pluss portokonstnader
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
- Produkt-nr.: 910592
Dieser Klapptisch hat eine Tischplatte von 50 x 50 cm und ist komplett aus Aluminium. mer
Dieser Klapptisch hat eine Tischplatte von 50 x 50 cm und ist komplett aus Aluminium.
| lomme: | Nein |
| Bredde i cm: | 50 cm |
| Dybde i cm: | 50 cm |
| Høyde i cm: | 64 cm |
| Høydejusterbar: | Nein |
| materialramme: | Aluminium |
| fargeramme: | Schwarz |
| materialplate: | MDF-Platten |
| dekorplate: | Einfarbig - Schwarz |
| Vekt i kilo: | 2 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 75 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 50 cm |
| Pakningshøyde: | 5 cm |
Linker som fører videre til "Klapptisch SINGLE BLACK 50x50x64 cm, Alu"
Les, skriv og diskuter vurderinger ... mer
Kundevurderinger for "Klapptisch SINGLE BLACK 50x50x64 cm, Alu"
Skriv vurdering
2495
904489
4,90 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
905194
innhold
6.503 m²
(8,38 €
* / 1 m²)
54,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
61477
innhold
0.5 l
(17,40 €
* / 1 l)
8,70 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
925852
17,40 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
925521
6,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
919263
6,50 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
919212
31,60 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
90299
7,65 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
902801
2,65 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse
53333
4,35 €
*
tilgjengelig umiddelbart
Straks klar for forsendelse


