- Lett aluminiumsramme
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 910594
| Bredde i cm: | 50 cm |
| Dybde i cm: | 50 cm |
| Høyde i cm: | 60 cm |
| Høydejusterbar: | Nei |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Grå |
| materialplate: | Bambustre |
| dekorplate: | Bambus |
| Vekt i kilo: | 2.5 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 72 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 50 cm |
| Pakningshøyde: | 5 cm |
919172
912554
60162
M91245
929633
915793
66402
Lieferbar in ca. 5 Tage(n)
66401
940441
Tilgjengelig i løpet av 2 - 3 måneder
922197
92108
915790




