- Edelt design
- Sterk lastekapasitet på opptil 80 kg
- Lettvekt med bare 4,3 kg
- Ulike høydejustering
- Perfekt for 2 til 4 personer
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 9105496
Med deg trekker du all oppmerksomhet, fordi han gir på vei til en koselig stue atmosfære.
Endelig vil den overbevise de 2 justerbare høyder (59 / 72cm) og dens lastkapasitet på opptil 80kg.
Bordplaten er vanntett gjennom sin PP honeycomb, glassfiber og harpiks.
| lomme: | ikke |
| Bredde i cm: | 68 cm |
| Dybde i cm: | 100 cm |
| Høydejusterbar: | Ja |
| Min høyde: | 59 cm |
| Maks høyde: | 72 cm |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Grå |
| materialplate: | PP honeycomb / glassfiber / harpiks |
| dekorplate: | Design i tre |
| Motstandsdyktighet: | 80 kg |
| Vekt i kilo: | 4.3 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 100 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 68 cm |
| Pakningshøyde: | 6 cm |
Notwendiges Zubehör
Anbefalt tilbehør
929494
929491
910943
910942
92963
66525
929482
941071
911537
820200
83183
663171
920312
91711
915963
915962
915790
915541
912443
912394




