- Bordplate i aluminium
- værbestandig
- Med sikkerhetslås
- Trinnløs høydejusterbar
- For 4-6 personer
- Inkluderer bæreveske
inkl. mva. pluss portokonstnader
- Produkt-nr.: 910516
Produktegenskaper:
- Personkapasitet: 4-6 personer li>< li>lastbar opptil 30 kg
- Bordplatemateriale: aluminium / plast (mellomlag)
- Rammemateriale: aluminium
- Bordplate: 115 x 70 cm høy 55-75 cm
- Pakkestørrelse: 115 x 70 x 6 cm
- Vekt: 6,8 kg
| lomme: | Ja |
| Bredde i cm: | 115 cm |
| Dybde i cm: | 70 cm |
| Høydejusterbar: | Ja |
| Min høyde: | 55 cm |
| Maks høyde: | 75 cm |
| materialramme: | aluminium |
| fargeramme: | Svart |
| materialplate: | Aluminium/plast |
| dekorplate: | Vanlig - svart |
| Motstandsdyktighet: | 30 kg |
| Vekt i kilo: | 6.8 kg |
| Lengde på pakningsstørrelse: | 115 cm |
| Bredde i pakningsstørrelse: | 70 cm |
| Pakningshøyde: | 6 cm |
904336
834874
919172
92649
922193
92101
919265
91580
91550
904489
903271
902801
66525
66307
432881
61576
613002
Lieferbar in ca. 1 Tage(n)




















